דיני משפחה
בתחומי משפט מסויימים, נדרשות  מעורך הדין, מלבד הוותק והמקצועיות, גם סגולות אופי מיוחדות כגון: אנושיות, אמפתיה ורגישות לזולת, כישורי האזנה והקשבה לאחר, סבלנות וסובלנות.

תחום של דיני משפחה , הינו אחד מאותם תחומי המשפט, שבו לסגולות הנ"ל, ישנה לעיתים קרובות חשיבות מכרעת לגבי סיום יעיל וזריז של הליך גירושין תוך צמצום המשבר  והשלכותיו ומזעור הצלקות נפשיות עבור הלקוח וילדיו.

חשוב לזכור, כי בני זוג, המוצאים את עצמם בעיצומה של מערבולת פרידה וגירושין, אינם מסוגלים, לרוב,  להעריך באופן אובייקטיבי ורציונלי את מצבם המשפטי או את סיכוייהם לזכות בבית המשפט ולפיכך פונים הם, כל אחד אל פרקליט אחר על מנת לקבל את מבוקשו ואשר לעיתים מבטיח לו הבטחות שאין מאחוריהן כלום! 

בעוד שלרוב, תוצאת ההליך המשפטי ידועה ו/או מן הראוי כי תהא ידועה לפרקליטים המתמחים בתחום של דיני משפחה, עלולים לקרות מצבים בהם נגררים הלקוחות בעל כורחם להליכי משפט מיותרים, ממושכים, כואבים ויקרים וזאת ללא כל צורך תוך כדי שנגרם להם ובעיקר לילדיהם כאב וסבל רב!
 
וכך יוצא, שבמקום להסדיר את ענייניהם בנועם, בהסכמה וברוח טובה תוך שמירה על טובת ילדיהם מנהלים  בני הזוג מאבקים  חסרי שחר, מורטים אחד לשני את העצבים, ממררים זה לזה את החיים ותוך כדי גם מפסידים כסף רב על שכר טרחת שני עורכי דין, אגרות משפט, חוקרים  וכיו"ב.

לאחר שנים רבות של ייצוג לקוחות בהליכי גירושין, ניתן לומר בוודאות, כי במרבית המקרים ידע צוות המשרד להעריך נכונה את סיכויי הלקוח, להמליץ לו על דרכי פעולה נכונות, לנהל את ההליך ביעילות ובזריזות, למזער את הטראומות הנפשיות ולצמצם את הוצאות המשפט, הכל תוך כדי שימוש בהליכי גישור ובטכניקות משוכללות של ניהול משא ומתן.
 בניית אתריםבניית אתרים 
טניה לוין -כפיר ושות' משרד עורכי דין, נוטריון וגישור. רח' העצמאות 37 חיפה.